KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413049
nr 1441 3049
Waldemar Nyström. Signerad, daterad 42. Olja på pannå, 45x54, yttermått inklusive ram: 66x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:31:46
27/12 19:14:11
100 kr
1/1 20:51:07